Çalışma Saatlerimiz : 09:00 - 18:00
Consultation

Hizmetlerimiz

SİTE İÇİ SEO ANALİZİ

SEO çalışmalarından maksimum performansı elde etmek için, sitenizin teknik açıdan detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Yapacağımız site içi teknik analiz ile eksiklikleri belirliyor ve siteniz için çözümler üretiyoruz.

SEKTÖR & PAZAR ANALİZİ

Sektörün ölçütü, pazarlama yol haritalarında önemli bir role sahiptir.Yapılan sektör araştırması sonucunda elde ettiğimiz gerçek veriler ile web sitenizi başarıya götürecek seo çalışmalarını uyguluyoruz.

RAKİP & REKABET ANALİZİ

Sektörünüz için rakiplerin konumu çokça önemlidir. Yaptığımız rakip araştırmaları ile markanız için en iyi SEO stratejisini belirliyor ve rakiplerinizden bir adım daha önde olmanıza yardımcı oluyoruz.

İÇERİK ANALİZİ & GELİŞTİRME

Kaliteli ve özgün bir şekilde üretilen içerik hem kullanıcıya hem de arama motorlarına hitap etmekte çok etkili. Derin bir içerik analizi ile içerik planları hazırlıyoruz.

ÖLÇÜMLEME & RAPORLAMA

Optimizasyon, sürekliliği olan bir çalışmadır. Bu süreklilik sonucunda elde edilen sonuçların performansının ölçümlenmesi ve çalışmalara bu yönde devam edilmesi açısından da oldukça önemlidir.

MOBİL UYUMLULUK ANALİZİ

Markanızın mobil aramalarda da üst sıralarda yer alması için iyi bir mobil optimizasyon gerekmektedir. Yapılan analizler ve teknik çözümlemeler sonucunda mobil sıralamalarda da başarılı sonuçlar elde edilmesi amaçlanmaktadır.

Profesyonel Seo Hizmeti Almak İçin Her Zamana Yanınızdayız

         [email protected]  Mesai Saatlerimiz: 09:00 – 18:00                                                                                                                                                                          0532 138 37 05 Hemen Arayın